GLASUJ ZA SVOJE NAJLJUBŠE ŠPORTNO DRUŠTVO!

Brezplačne športne urice za otroke se lahko izvajajo tudi v tvojem kraju, zato glasuj za svoje najljubše športno društvo oziroma organizacijo. Glasovanje poteka od 18. 4. do 6. 5. 2018. Z istega računalnika (isti IP naslov) lahko za posameznega izvajalca športnih dejavnosti oddaš samo en glas.

V posameznem območju bo izbran tisti izvajalec športnih dejavnosti, ki bo zbral največ glasov (ob zaključku glasovanja bo tako znanih 25 zmagovalcev – izbranih izvajalcev športnih dejavnosti, ki bodo izvajali športne urice).

Podjetje dm drogerie markt bo, kljub temu da se na nekatera območja društva niso prijavila, finančno podprlo 25 izvajalcev športnih dejavnosti. Ta mesta bodo zapolnili tisti izvajalci športnih dejavnosti, ki se bodo ne glede na izbrano območje, uvrstili na drugo, tretje, četrto ali peto mesto po skupnem številu glasov. Več informacij najdete v Splošnih pogojih glasovanja.

Hvala za vaš glas!

Svečana predstavitev izbranih izvajalcev športnih dejavnosti bo potekala 26. maja na dm teku za ženske.


OBMOČJE Brežice


AK Brežice



Predstavitev
Št. glasov: 185
Klub borilnih veščin Sevnica



Predstavitev
Št. glasov: 18
KAJAK KANU KLUB KRŠKO



Predstavitev
Št. glasov: 10
Teniški klub Krško



Predstavitev
Št. glasov: 6

OBMOČJE Celje


JUDO KLUB SHIDO



Predstavitev
Št. glasov: 65
TENIŠKI KLUB VOJNIK



Predstavitev
Št. glasov: 119
Tekaško društvo Savinjčan



Predstavitev
Št. glasov: 73
ATLETSKO DRUŠTVO KLADIVAR CELJE



Predstavitev
Št. glasov: 47
Športno društvo Partizan Prebold



Predstavitev
Št. glasov: 2
Športno društvo Žovnek



Predstavitev
Št. glasov: 4

OBMOČJE Črnomelj


KLUB BORILNIH VEŠČIN - GYM DIRECT



Predstavitev
Št. glasov: 169

OBMOČJE Domžale


Špela Kralj, samostojni športni delavec v panogi ples



Predstavitev
Št. glasov: 4
Športno atletsko društvo Mavrica



Predstavitev
Št. glasov: 3
Konjeniški klub Gibanje



Predstavitev
Št. glasov: 6
Planinsko društvo Moravče



Predstavitev
Št. glasov: 69
Atletski klub Domžale



Predstavitev
Št. glasov: 1

OBMOČJE Kočevje


NOGOMETNI KLUB RIBNICA



Predstavitev
Št. glasov: 113
Športno društvo Sokol Kočevje



Predstavitev
Št. glasov: 41

OBMOČJE Koper


ŠPORTNO DRUŠTVO 3ŠPORT



Predstavitev
Št. glasov: 59

OBMOČJE Kranj


OK Triglav Kranj



Predstavitev
Št. glasov: 16
ŠD Partizan Škofja Loka



Predstavitev
Št. glasov: 24
Nogometni klub Triglav Kranj



Predstavitev
Št. glasov: 9
ŠPORTNA ZVEZA TRŽIČ



Predstavitev
Št. glasov: 32

OBMOČJE Lendava


ŠD IZZIV POMURJE



Predstavitev
Št. glasov: 11

OBMOČJE Ljubljana


KONJENIŠKI KLUB PIP



Predstavitev
Št. glasov: 139
Športno društvo Gib



Predstavitev
Št. glasov: 58
Karate klub Vrhnika



Predstavitev
Št. glasov: 101
Balinarsko športno društvo Logatec



Predstavitev
Št. glasov: 8
Športno društvo Moste



Predstavitev
Št. glasov: 18
Karate klub Zmaj



Predstavitev
Št. glasov: 1

OBMOČJE Maribor


Rokoborski klub Poljčane



Predstavitev
Št. glasov: 58
Klub malega nogometa "Sveta Trojica"



Predstavitev
Št. glasov: 63
Nogometni klub Lenart



Predstavitev
Št. glasov: 4
PK Pingi international



Predstavitev
Št. glasov: 0
Nogometni klub Spodnja Polskava



Predstavitev
Št. glasov: 4
ŠD Ožbalt ob Dravi in ŠD Kapla



Predstavitev
Št. glasov: 12
Športno društvo Center Maribor



Predstavitev
Št. glasov: 34
BOKS KLUB ĐULI *ĐULI BOXING TEAM*



Predstavitev
Št. glasov: 11
Nogometni klub Dobrovce



Predstavitev
Št. glasov: 50

OBMOČJE Murska Sobota


Športno društvo Radenci



Predstavitev
Št. glasov: 69
ŽNK Pomurje Beltinci



Predstavitev
Št. glasov: 125
Rokometni klub Pomurje



Predstavitev
Št. glasov: 47

OBMOČJE Nova Gorica


Rokometni klub Šempeter-Vrtojba



Predstavitev
Št. glasov: 323
Cirius Vipava



Predstavitev
Št. glasov: 98
Športno društvo GO šport



Predstavitev
Št. glasov: 48
Judo klub Gorica



Predstavitev
Št. glasov: 167
Športno društvo poSKOKec



Predstavitev
Št. glasov: 43

OBMOČJE Novo mesto


Judo klub Olimpija-Krmelj



Predstavitev
Št. glasov: 292
ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN SEVNICA



Predstavitev
Št. glasov: 8
Ženski rokometni klub Krka in Športna zveza Novo mesto



Predstavitev
Št. glasov: 3

OBMOČJE Ormož


OŠ Ivanjkovci



Predstavitev
Št. glasov: 1
Strelsko Društvo Kovinar Ormož



Predstavitev
Št. glasov: 6
OŠ Sveti Tomaž



Predstavitev
Št. glasov: 37
Nogometni klub Ormož



Predstavitev
Št. glasov: 51

OBMOČJE Postojna


OŠ Miroslava Vilharja Postojna



Predstavitev
Št. glasov: 12
Športno kulturno društvo Notranjc



Predstavitev
Št. glasov: 73
Športno Društvo Rokometna Šola Vrhnika



Predstavitev
Št. glasov: 132
Športno društvo Tek je lek



Predstavitev
Št. glasov: 40
Košarkarski klub Cerknica



Predstavitev
Št. glasov: 53
Shotokan karate klub Postojna



Predstavitev
Št. glasov: 85
Društvo tabornikov rod Kraških viharnikov Postojna



Predstavitev
Št. glasov: 213

OBMOČJE Ptuj


Atletski klub Ptuj



Predstavitev
Št. glasov: 1

OBMOČJE Ravne na Koroškem


NK Peca in Zdrava Črna



Predstavitev
Št. glasov: 5

OBMOČJE Slovenj Gradec


Konjeniški klub Cross Country Club Legen



Predstavitev
Št. glasov: 19

OBMOČJE Tolmin


Športno društvo Neptun / Aerobika Cerkno Vesna Obis



Predstavitev
Št. glasov: 2

OBMOČJE Trbovlje


Športno društvo Polšnik



Predstavitev
Št. glasov: 106
Atletski klub Rudar



Predstavitev
Št. glasov: 46

OBMOČJE Velenje


Športno Kulturno Društvo BUSHIN VELENJE



Predstavitev
Št. glasov: 10
KARATE KLUB VELENJE



Predstavitev
Št. glasov: 203
Konjeniški klub Velenje



Predstavitev
Št. glasov: 13
JUDO KLUB VELENJE



Predstavitev
Št. glasov: 10
ODBOJKARSKI KLUB KLS LJUBNO



Predstavitev
Št. glasov: 1